iti$ell$

למה לבחור בנו?

התחבר

למה לבחור בנו לבנות לכם את החנות אינטרנטית?

מערכת ניהול חכמה
משרד אחורי קל ונעים לתפעול
ניהול חנות בצורה הכי קלה שיש כל מה שנשאר זה לאשר ולארוז, את כל השאר החנות כבר עשתה...
תמיכה מלאה
מוביל | טאבלט | דסקטופ
אפליקציה יעודית
מערכת ניהול קלה ונוחה לתפעול
ניהול בחשיבה של 3 קליקים לכל היותר , ניהול מוצרים, ניהול הזמנות , צור קשר ושליטה מוחלטת בחנות הדיגטלית שלכם
משרד אחורי שעובד בכל מכשיר ופלטפורה קיימת
מערכת ניהול כמו החנות רספונסיבית המאפשרת ניהול גם שאתם בדרכים , גם שאתם בבית וגם על הספה כמו כן יש גם אפליקציית ניהול.


אצלנו לא נחים, כל הזמן משפרים ועושים את המקסימום על מנת שאתם תקבלו חנות אינטרנטית נוחה וקלה לתפעול. מערכת הניהול בסיטיסייל יושבת על גבי האתר. הגיע הקץ למערכות מיושנות אשר הניהול והאתר לא באמת קשורים זה לזה, אצלנו הניהול הוא חלק מהאתר והאתר הוא חלק מהניהול. הרי בסופו של יום זה גם נכון אז למה להפריד ביניהם?
בסיטיסייל ניתן לנהל את המוצרים ישירות כשהם בתוך הדפים שלהם, לקשר קטגוריות, להבחין בבעיות כמו מחיר שחסר, תמונה חסרה, תיאור חסר. המערכת גם תמליץ לכם מה למלות ואיפה בכדי שהקידום האורגני שלכם יצליח.
המשרד האחורי כל כך קל לתפעול שאתם תתעסקו יותר באישור הזמנות ושליחתם ללקוחות מאשר בכל דבר אחר. כמו כן, תוכלו גם להעלות מוצרים ולצלם אותם ישירות מהטלפון שלכם בתהליך קל ופשוט בן 3 צעדים לכל היותר.

כל המערכת שלנו בנויה על מנת שיהיה לכם יותר קל להצליח.

חנות אינטרנטית שמוכרת יותר


תוכלו למצוא המון מערכות נפרדות בכדי להגדיל לכם את המכירות, אבל אנו מפתחים כל הזמן כלים להגדיל לכם את המכירות! 
למצוא את כל המערכות הללו במקום אחד וללא חיבורים של צד שלישי זו המטרה שלנו. אז נסביר על קצה המזלג:


מערכת לחיבור לדיוור צד שלישי כגון רב-מסר, פולסים. המערכת שלנו אוטומתית יוצרת עבורכם ניוזלטר לשליחה ללקוחותיכם,
ממשק ניהול לקוחות וחוות דעת בו תוכלו לראות מי המליץ עליכם ומתי ולהשתמש בהמלצות טובות עבורכם.
פופאפים קופצים למניעת נטישה, פופאפים קופצים להגברת רצון קנייה והרגשת ביטחון עם החנות שלכם.
חיבור כללי ופרטני לרשתות חברתיות כגון FB | TWITER | INST | TIKTUK
חיבור אוטומתי ל WEB PUSH כך תוכלו לשמור על קשר עם הלקוחות שלכם ולדוור להם הודעות ישירות לדפדפן שלהם.
עגלה חכמה אשר מאפשרת שילוב קופונים והנחות על בסיס קומבניציה בין מוצרים.
חיבור לחברות שילוח מובילות בארץ כגון ציטה, הוריקן ועוד.
הצגת מספר דרכי שילוח ללקוחות שלכם כגון שילוח עד הבית, שילוח לנקודת הפצה, שילוח מהיר ומחולק לפי ערים.
עיצוב מנצח ויחודי עבור כל לקוח ולקוח ואפשרות להחלפה כל שנתיים (על ידינו למרות אתם יכולים להחליף גם לבד), סקירת SEO על בסיס רבעוני.
כמו כן חשוב לדעת שכל האתרים שלנו מאובטחים ומבוססים HTTP2 H2 תחת SSL ב246 BIT הצפנה ככה שגם אתם וגם הלקוחות שלכם יכולים לישון בשקט ולדעת שהמידע שלהם מאובטח ואינו ניתן לגישה

מגוון כלים להגדלת מכירה
כל הזמן בקצה
מפתחים מידי יום כלים נוספים להגדלת מכירות.
הודעות POPUP
מונפשות ויחודיות
מניעת נטישה
בצורה נחמדה אבל...
הודעות קופצות מעוצבות ומונפשות
הודעות חכמות אשר מותאמות למצבים השונים בהם נרצה להקפיץ לגולש הודעה , לדוגמא כאשר הגולש נוטש , כאשר הגולש עוזב עגלה , כאשר הגולש מתלבט, כאשר הקנייה מוצלחת ובכל מיני מצבים נוספים
עגלת קניות
עגלה חכמה המשולב בתוכה מנגנון מבצעים , מנגנון שוברים ומעבר לכך אנו משתדלים להגביל את כמות הלחיצות אשר הגולש יצטרך לעשות בכדי להגיע לדף הסליקה עד 3 לחיצות, לכן העגלה זריזה מאוד, מבקשת רק מה שצריך והגולש אוהב את זה יותר.

ביצועים ללא גבולות - אין יותר מהיר מאיתנו ושאתם מהירים אתם גם מוכרים יותר מהר !

אז למה אתם מחכים? תבנו חנות אינטרנטית איתנו ותתחילו להרוויח!


החנויוות האינטרנטיות שלנו עולות בקצבים שלא מהעולם הזה אצלנו יושבים ללא פשרות עד שהחנות שלכם עולה במהירות שיא של פחות מ2 שניות. אנחנו מאוד אוהבים לקדם ולשפר ביצועים, בעיקר בכדי שגוגל ירצה לסרוק את החנויות שלנו יותר ויותר. חשוב להבין משהו, לכל דבר יש עלות וגם לגוגל יש עלויות. גוגל עצמו מבזבז המון משאבים בכדי לסרוק את רחבי האינטרנט מידי יום, כל היום וכל שנייה. ככל שגוגל יצליח לסרוק את החנות שלכם יותר מהר ככה הוא יחזור לבקר יותר.
אז אצלנו גוגל סורק את החנות במהירות שיא ולכן הוא חוזר ונותן לכל החנויות שלנו ציוני שיא בכל הפרמטרים. אז אם אתם איתנו אתם יכולים להיות שקטים בנוגע לביצועים של החנות האינטרנטית שלכם. אנחנו לא מחפפים, כל הזמן עושים בדיקות, מתקדמים ומשפרים בהתאם לדרישות העכשויות ביותר של מנועי החיפוש ובדגש מיוחד על גוגל.

החנות שלנו עובדת ב HTML5 נקי ללא קישקושים, לפי הדירישות הכי מחמירות וללא פשרות. כל זה בכדי שאתם תתקדמו יותר מהר מהמתחרים שלכם. הכי חשוב שהלקוחות שלכם יבואו לראות אותכם הם יקבלו אותם במהירות שיא יהיה להם כיף לדפדף בין המוצרים, להוסיף אותם לסל ואף לקנות. כמו שאנחנו מהירים בביצועים גם העגלה שלנו היא סופר זריזה ותוך פחות משני צעדים הלקוחות כבר בדף תשלום מאובטח ופשוט להכנסת כרטיס אשראי | ביט | PAYPAL.

עיצוב חדשני ויחודי עבורכם - אנחנו רוצים שתבלוט ולכן העיצוב שלך צריך להיות מוכר וכמה שיותר!


ברוב חברות בניית האתרים בתשלום חודשי בדרך כלל נהוג לקחת סכום ממש לא פשוט להתחלת המסע שלכם לעבר חנות אינטרנטית. אצלנו תעברו איתנו את המסע יד ביד אבל המחירים של ההקמה אצלנו יותר נוחים ושפויים. לדוגמה, במידה ואתם אהבתם את אחת התבניות שלנו, אנו כמובן נתאים ונשנה את התבנית לצרכים שלכם. נחליף לוגו, צבעים, באנרים, פונטים ועוד.

נדאג להפוך אותה ליחודית במינה ורק שלכם! אין אצלנו שני עיצובים זהים. הם יכולים רק להזכיר אחד את השני אבל כל אחד יחודי. ואם זה המצב עלות ההקמה הינה רק בסביבות ה3-5 אלף שח (אנו מדברים על עיצוב והטמעה שלרוב עולה מעל 12 אלף שח) אצלנו זה במחיר לכל כיס בכדי שתתחילו כבר היום ושלא תתעקבו על שטויות. אנחנו רוצים להתחיל למכור יחד איתכם. 

עגלת קניות חכמה וקלה לתפעול

אז למה אתם מחכים? תבנו חנות אינטרנטית איתנו ותתחילו להרוויח!

שלב א - מילוי העגלה

עגלה נצמדת ומלווה את הגולש הלקוח הפונטנצאלי לאורך כל דפי החנות ומאפשר לו להוסיף ואף לגרוע לרשום הערות ושינויים נוספים. העגלה מתממשקת למספר דרכי שילוח, למערכת קופונים, מערכת מבצעים.
העגלה עוזרת ללקוח למלא את פרטים ולבחור את המוצרים שאותם הוא רוצה ואף גם תציע לו מבצעים והנחות במידה וקיימים עבור מוצר זה בכמויות יותר גדולות ותנסה להעמיק את המכירה עם כל לקוח ולקוח גם שאתם ישנים והלקוחות משוטטים לכם בחנות.

אוקי הלקוח בחר עכשיו - שימלא פרטים ויבחר דרך שילוח או איסוף עצמי

אז למה אתם מחכים? תבנו חנות אינטרנטית איתנו ותתחילו להרוויח!

שלב ב- מילוי פרטים בחירת דרך שילוח והגעת המוצרים

אנו משתדלים לקחת מהלקוחות את המינימום ההכרחי לנו על מנת שנוכל להעמיק מכירה ודיוור עם אותם לקוחות בעתיד ולהחזיר אותם כל הזמן לחנות לקניות נוספות מצד אחד ומצד שני לא להעיק על הלקוח ולבקש ממנו המון פרטים.
ישנם לקוחות, ולא מעט, שהנושא מבהיל אותם והם ינטשו את החנות וחבל.

שלב אחרון - הלקוח בוחר איך לשלם עבור העגלה

אז למה אתם מחכים? תבנו חנות אינטרנטית איתנו ותתחילו להרוויח!

שלב ג- בחירת אמצעי תשלום ולאחר מכן מילוי פרטי תשלום 

זהו, הלקוח כבר מצפה לקבל את המוצר שהוא הזמין הביתה או לאסוף אותו, תלוי מה הלקוח בחר.
בשלב זה אתם והלקוח תקבלו מייל (אתם תקבלו גם סמס) והודעת PUSH. עכשיו תצטרכו לאשר את ההזמנה, כמובן תבדקו לפני אם באמת יש לכם את המוצר במלאי, במידה ויש לכם אותו במלאי תאשרו את הקניה והכסף כבר יהיה אצלכם. מה שנשאר זה לשלוח את המוצר ללקוח. במידה ואין לכם את המוצר במלאי לא קרה שום דבר. אנו עושים חיובים מסוג J5, ככה שאנו תופסים מסגרת בכרטיס הלקוח שמשתחררת לאחר כ 72 שעות. ככה שאין צורך לזכות את הלקוח ולעבור את כל הבלאגן המוכר בביטול עסקת אשראי.
חשוב לציין במידה ולקוח בחר עסקה מסוג ביט לא ניתן בעסקה מסוג זה לשמור מסגרת ולכן במידה וזה המקרה המדובר כן תצטרכו להחזיר ללקוח את הכסף בעזרת ביט או בדרכים אחרות.

ממשק ניהול הזמנות מתקדם ויחודי במינו

אז למה אתם מחכים? תבנו חנות אינטרנטית איתנו ותתחילו להרוויח!

ממשק ניהול הזמנות נפתח על גבי החנות ומאפשר מיון הזמנות לפי פרמטרים שונים, צפייה בהזמנות, עידכון הזמנות וניהולם וכמובן לאשר הזמנה ולאשר להזמנה שילוח. לאחר מכן להפיק ברקוד שילוח לחברת השילוח, להדפיס הזמנה במדפסת, לעדכן מצב הזמנה, להתקשר ולשלוח הודעות ללקוח בלחיצת כפתור והכי חשוב לצפות ולקבל דוח מסודר בזמן אמת על מצב ההכנסות.

הממשק הינו רספונסיבי ועובד גם במובייל.

שילוב של יותר מאמצעי תשלום אחד בעגלה


כמו שאומרים, כסף זה כסף ואם יש יותר מדרך אחת לקבל אותו, אנו נשמח להציע. אז אצלנו ישנם הרבה דרכים בו זמנית ואופציות מגוונות ללקוחות שלכם איך לקנות, מתי לקנות וכמובן באיזה אמצעי תשלום לשלם שיעשה להם את ההרגשה הכי נוחה ובטוחה. שיקנו וישלמו איך שהם רוצים.
אצלנו ניתן לשלם בכרטיס אשראי, בעזרת ביט, בעזרת PAYPAL וכמובן גם בתשלום טלפוני. 
חשוב לציין שכל אמצעי התשלום עומדים בתקנים מחמירים כגון PCI ו SSL ואף מאפשרות עימות 3D למניעת בקשות הכחשה.
בכל המקרים הלקוח יקבל הודעה מסודרת לאימייל המפרטת את הקנייה וחומר פרסומי עליכם ועל דרכי צור קשר. במידה וישנה בעיה או סתם רוצה לאמר לכם שלום, כן גם זה קורה.... 


אז למה אתם מחכים? תבנו חנות אינטרנטית איתנו ותתחילו להרוויח!


בכל זאת, שלא תאמרו שלט אמרנו לכם. ישנם עוד המון ממשקים שיעשו לכם את החיים הרבה יותר קלים וכמובן רווחיים. 
ואני ישתדל למנות אותם ככל האפשר כאן. כמו שאמרתי יש כל הזמן פיתוח וכל הזמן אנו מוסיפים פיתוחים למערכת, לפעמים צרכים שלנו ולפעמים צרכים שהעלו לקוחות. אנחנו עושים הכל בכדי שאתם תיהיו מאושרים ובעיקר מוצלחים. 

1. ממשק ניהול מוצרים - אין הגבלות ואין שטיקים. יצירת מוצר, חיבור מוצרים משלימים, חיבור מוצר למוצר, חיבור מוצר לקטגוריות, הגדרות לשילוח ויש עוד...

2. ממשק כתבות ניהול ויצירת כתבות במערכת - כתבה כמו זאת שאתם קוראים עכשיו עם תמונות ואלמנטים של עיתון או בלוג שלא יהיה משעמם. אולי תצליחו לתפוס את העניין אצל הלקוחות כמו שאני אולי הצלחתי כרגע איתך.

3. ממשק ניהול לקוחות וחוות דעת - כל לקוח שקונה ואולי לא תלוי מה אתה תגדיר או תבקש שיגדירו עבורך אנו מבצעים תהליך של חוות דעת ושימור לקוחות אוטומתי. אנו, לאחר קנייה ותשלום מוצלח, נבקש חוות דעת מהלקוח. במידה וזו תיהיה חיובית אנו נדאג להציג אותה בכל מקום אפשרי וכמובן גם אצלנו בחנות שלך ואז כאשר יבוא לקוח אחר הוא יוכל לראות את הלקוח המרוצה לפניו.

 

אני רוצה להקים חנות אינטרנטית
שלח
למה לעבוד איתנו?
תמיכה מלאה בקידום אורגני וממומן
מערכת חזקה הנתמכת בכל הפלטפורומות
שילוב וחיבור לכל הרשתות החברתיות