קידום ברשתות חברתיות לחנות אינטרנטית

התחבר

קידום ברשתות חברתיות מה זה אומר ?

קידום ברשתות חברתיות מה זה אומר ?

קידום ברשתות חברתיות מתחלק לשני סוגים עיקריים, קידום אורגני ברשת החברתית או קידום מומן ברשתות חברתיות.

קידום אורגני ברשתות חברתיות 

צריך להבין דבר מאד פשוט, בקידום אורגני ברשתות חברתיות אין קסמים. זאת עבודה שדורשת המון מאמץ וביצוע מספר גדול של פעולות כמו להצטרף להמון קבוצות קשורות לנושא הקידום, להוסיף המון חברים והמון עסקנים נוספים, להיות פעיל רציני ברשת החברתית ואף עדיף גם מעיין סוג של מומחה בתחום כלשהו. לכן קידום אורגני ברשת חברתית מורכב בעצם מיצירת קשרים ברשת עצמה ואז פירסום פוסטים או תוכן כזה או אחר על מנת למשוך קהל להכנס לחנות או לאתר שלכם. 

פעולות הדרושות לביצוע קידום אורגני ברשתות חברתיות

כמו כל דבר בחיים שלנו, גם בתחום קידום אורגני ברשתות חברתיות חייבים לעשות פעולות שונות כדי להתקדם ולהצליח. הנה מספר פעולות אשר עושים על מנת לקדם את האתר שלכם ברשתות החברתיות באופן אורגני: 

  1. תתחילו להיות שם, זה אומר להתקין את האפליקציה המתאימה וכמובן שזה אומר להתחיל להיות מעורב.
  2. תתחילו לחפש קבוצות קשורות לתחום העסק ואשר מתאפיינות בחברים שהם הרוכשים הפוטנצייאלים שלכם.
  3. התחילו להשיג חברים נוספים, כי עם כל חבר מגיעה הגישה לעוד מאות אנשים שונים. אולי כמה מהם רלוונטים לפוסטים שלכם.
  4. הקימו קבוצה משלכם ותתחילו לשתף אנשים במוצרים , שירותים , ודברים שלכם.
  5. קחו נשימה ארוכה. זה לא פשוט אבל זה כן אפשרי. כי זה בעצם קידום אורגני לרשתות חברתיות.

ישנם קיצורי דרך בתחום הזה של קידום ברשתות חברתיות וזה אומר "לקנות את השירות" או לעשות פרסום ממומן.

קידום ממומן ברשתות חברתיות

זה דיי ברור, בכל רשת חברתית תוכלו למצוא מנגנון תשלום עבור פרסומות ממומנות. פרסומות תמיד מתחלקות לכל מיני סוגים שלא נכנס לזה כאן, אבל דברים העיקריים שבתחום הממומן הוא בנוגע ל- "איך מגיע המידע על הלקוח החדש אליכם?". בפייסבוק מאוד נפוץ נושא של השארת הפרטים, הלקוח רואה מודעה שלכם באפליקציה, מקליק עליה, נשאל שאלה כלשהי, עונה ומשאיר פרטים. מאותו הרגע הפרטים של הנייד והשם שלו אצלכם. אותו דבר בטוויטר, לינקדין וכדומה. כל פעולה שהלקוח או גולש מבצע באפליקציה נותנת לה את ההבנה שהתחום הזה מדבר אליו וקשור אליו.

יתרונות בקידום מומן ברשת הפייסבוק 

בעזרת כלי הקידום של פייסבוק ניתן לטרגט קהל יעד מאוד ספציפי. אפשר לטרגט לפי גיל, ימי הולדת, אזור בארץ, מצב כלכלי, רווק, גבר, אשה וכו'. כלומר, מה שאנחנו מבינים מזה הוא שמאד קל להגיע לאנשים שקשורים לתחום ורלוונטיים לנו כלקוחות רוכשים.

חסרונות בקידום ממומן ברשת הפייסבוק 

  1. עלות למכירה גבוהה באופן יחסי - ככל שתנסו לדייק יותר בקהל שלכם ולהיות יותר ויותר ספציפיים, ככה יעלה לכם יותר. המנגנון של פייסבוק בדרך כלל עובד ככה שככל שיש פחות קהל המתאים לדרישות שלכם, המחיר שלהם עולה. וגם להפך, ככל שיש יותר קהל אשר מתאים לפרסום אז המחיר יורד.
  2. בזבוז כספים - כל רשת חברתית תרצה לקחת את הכסף שלכם. לכן מומלץ לתת את העבודה הזאת לאנשי מקצוע אשר יודעים איך למקסם את התקציב שלכם על מנת שתוכלו לקבל את התוצאות הטובות ביותר.
אני רוצה חנות אינטרנטית
שלח
למה לעבוד איתנו?
מערכת חזקה הנתמכת בכל הפלטפורומות
קרא עוד
תמיכה מלאה בקידום אורגני וממומן
קרא עוד
שילוב וחיבור לכל הרשתות החברתיות
קרא עוד