קידום ממומן

התחבר
תוכן ענינים
  1. קידום ממומן

קידום ממומן

קידום ממומן

הינו תחום רחב מאוד , והיתי רוצה לומר שיש לו רק כמה זרועות אבל הוא מאוד רחב ננסה לתת כיוון על האופציות הנפוצות והטובות יותר אשר קיימות לנו בכדי לשווק בצורה ממומנת את האתר או העסק שלנו בעזרת דף נחיתה או דף פיססבוק וכדומה.

קידום ממומן

בפייסבוק - 

פייסבוק כידוע מתפרנסת מפירסום , מידע פנימי , והצגת פרסומות יחודיות מבוססות על מאפיינים אישיים, לפייסבוק ישנם לא מעט צורות מודעות , שיטות למודעות , אזורים , גישות , פילטורים וכל מיני כלים אשר עוזרים לנו לדייק את הפירסום עבור העסק שלנו.
לדוגמא בפייסבוק ניתן לטרגט טווח גיל ואך גבר או אשה וכך להציע להם משהו יחודי עבור גילם ומינם.
בכדי להגיע אליו יש להכנס לדף בפייסבוק של העסק - ליצור דף עסקי ולהתקדם שם בכפתור של השיווק.

קידום ממומן

בגוגל - 

מקודם דיברנו על פיססבוק ועד כמה היא מדייקת את האיפיון האישי סוג הלקוח מצד שני יש לנו פה את גוגל שהיא מטרגת לפי רצון הלקוח בזמן אמת לפי החיפושים. כאן המשחק הוא על הביטויים שהלקוח הולך להקליד או היבטויים הקרובים להקלדת הלקוח ומשם ישנם לא מעט סוגי פרסומות , מודעות , פינים על מפות , יוטיוב , גוגל ADS ועוד לא מעט כלים אשר גוגל מציעה עבור פרסום איתה לדומגא יש להם כלי מיוחד עבור מוצרים שקוראים לו גוגל מרצנט, הפרסום בגוגל לרוב מתבסס על קליק כלור במידה והגולש לחץ על המודעה שלכם - הקליק הזה עולה לכם כסף - ואז ישנה תחרות על הביטויים ככל ששמו אחרים על הביטוי המבוקש יותר כסף ככה הקליק יעלה יותר וההפך. כמות הבקשות היומיות של גוגל בישראל היא מעל מיליון בקשות ביום.

קידום ממומן

ברשתות אתרים של גוגל - 

בעצם מדובר על פתרון נוסף שגוגל מציע לרוב יותר זול - זה כלי פנימי בתוך הפירסום של גוגל המאפשר מעקב אחר לקחות נוטשים ומאפשר הצגת מודעות באתרים נוספים ברשת האתרים של גוגל - עוקבים אחרי הלקוח עם פרסומות.

פרסום מומן בטוויטר - 

בטויטר זה קצת מורכב יותר אבל בסופו של יום גם את הגולשים בטויוטר אתם מעבירים אל החנות שלכם לקנייה, ואצלהם המודעות הם מעיין הודעות רגילות המוצפות בין אנשים בעלי מאפיינים כאלו או אחרים. אשר נמצאים ולא נמצאים בקהילה שלך. 

אני רוצה חנות אינטרנטית
שלח
למה לעבוד איתנו?
מערכת חזקה הנתמכת בכל הפלטפורומות
קרא עוד
תמיכה מלאה בקידום אורגני וממומן
קרא עוד
שילוב וחיבור לכל הרשתות החברתיות
קרא עוד