iti$ell$

תקנון

התחבר

סיטיסייל - "SITISELL" 

הינה מערכת המאפשרת לכל בעל עסק להפוך בשעות בודדות לחנות מקוונת, דיגיטלית ולהצטרף למהפכת הדיגיטל אשר התחילה כבר בתחילת העשור האחרון, בכדי להצטרף למערכת העסק חייב להיות עסק חוקי עוסק מורשה, עוסק פטור או חברה בעמ, מטרת המערכת הינה להנגיש את המוצרים, שירותים ומלאי העסקים הרוצים בכך, סיטיסייל מהווה גשר בין העולם הפיזי לבין העולם הדיגיטלי

תקנון שירות ושימוש בשירותי SitiSell מבוא

אנו סיטיסייל או "SITISELL" מציעים כלי אינטרנטי לניהול והקמה של אתרי מסחר דיגיטליים דרך אתר האינטרנט שלנו הממוקם ב SitiSell.com ("אתר").
האתר והיישום יכונו כאן במשותף בשם "השירות", אלא אם צוין אחרת במפורש.
בהרשמתך או בשימושך בשירות בכל דרך שהיא (יחד "משתמש" או "משתמשים", לפי העניין), אתה מקבל את תנאי השימוש ("תנאים") המהווים הסכם משפטי מחייב בינך לבין SitiSell.
מסמך זה כתוב ברובו בלשון זכר , לשון יחיד , אך מכוון גם ללשון רבים או לשון נקבה ,ורלוונטי לכולם זכר נקבה או כל צורת מין אחר.
אם את\ה לא מסכים להיות כפוף לתנאים אלה, אל תשתמש בשירות או כל גישה אחרת אליו.

מדיניות שילוח

השירות לא אחראי בשום צורה לחברות השילוח המשולבות בתוכו , אנו שילבנו את דואר ישראל, קארגו וממשיכים לשלב עוד חברות שילוח בעלות ממשק API אשר מאפשר לנו לעבוד ולפקח עליהם בכל רגע נתון, מצד שני לכל חברת שילוח יש תקנון משלהם, במידה ואתם מעונינים לדעת בדיוק מה התקנון שלהם אומר וכדומה , יש לגשת לאתר האינטרנט שלהם ולקרוא את התקנון שלהם , מדניות השיולח , זמנים וכדומה
אנו מספקים דרכם דרך צד שלישי את השירות כשירות משלים ואנו לא אחראים על טיב , איכות ופרמטרים נוספים מהשירות של חברות השילוח עצמם, במידה ואתם בוחרים לעבוד עם חברת שילוח כזו או אחרת , כל האחריות סביבה מוטלת על הלקוח שלנו, המשתמש שלנו .

מתן רישיון

לתקופת לא מוגבלת (אשר לא יהיה פחות מחודש ימים), אנו מעניקים לך בזאת רישיון מוגבל, לא בלעדי, לא ניתן להעברה, שאינו ניתן להחלפה.
רישיון שימוש בשירות ניתן לעסקים המעונינים להפעיל חנות מקוונת דרכנו בכפוף לתשלום העמלות החלות בתוכניות השונות (תשלום חודשי קבוע) וכמובן בכפוף לחוקי המסחר הישראלים או בארץ בה קהל הלקוחות של העסק נמצא

מטרת השירות

 שירות הקמה תחזוקה ותפעול אתרי מסחר אלקטרונים, השירות מאפשר למשתמש לעלות בעצמו מוצרים מכל הסוגים , לבנות , לערוך ולעצב תבניות מוכנות מראש.
כל התכנים , המוצרים , השירות לקוחות בין המשתמש לבין קהל גולשיו - המשתישם של החנות הינם מול הממשתמש ואנו נותנים שירותים אך ורק למשתמש ודואגים לזמינות של 99% מהזמן של השירותים שלנו, אין אנו אחראים לתכנים או לסוג ותמונות המוצרים של המשתמש. חשוב לציין אנו באופן אוטומתי סורקים ובאופן ידני סורקים את חנות המשתמשים , במידה וישנה הפרה של חוקי מדינת ישראל , אנו נטפל בנושא בחומרה ואף נפסיק את הפעילות של אותה חנות של אותו משתמש. כל הגולשים בחנות של אותו משתמש יהיו כפופים לתקנון של סיטיסייל וגם לתקנון במידה ויהיה של המשתמש כמו כן בלי יוצא מן הכלל כל הגולשים כולל המשתמש וכולל קהל לקוחותיו יהיו כפופים לדיניות השימוש והפרטיות של סיטיסייל וגם של המשתמש. החוק הינו ערך עליון ולכן נא לכבדו ולפעול בהתאם. כל המערכות בסיטיסייל מכוונות חוק ולכן המערכת עצמה לעולם לא תאפשר חריגה מהחוק אם זה בחשבוניות , סליקה , תמונות מוצרים ועוד. מטרת המערכת במשפט אחד הינה לעזור לבעלי עסקים למכור יותר באינטרנט בצורה חוקית.

מדיניות פרטיות

("מדיניות פרטיות") המהוות חלק בלתי נפרד ובלתי נפרד מההסכם. ואשר מפורט בנפרד בקישור הבא - מדיניות פרטיות.

שימושים מנוגדים ואסורים

כל שימוש אחר המנוגד למטרותיו וההרשאות המפורשות כאמור כאן, אסור בהחלט וייחשב כהפרה של תנאים אלה, ומבלי לגרוע מכל פעולה אשר שמורה ל-SitiSell על פי החוק החל או בתנאים אלה, כל הפרה של החוק הישראלי יאפשר לסיים את השירות, וללא כל טענה מצידך.
אנו שומרים לעצמנו את כל הזכויות שלא הוענקו במפורש בהסכם זה, כולל, ללא הגבלה, כותרת, בעלות, זכויות קניין רוחני, וכל הזכויות והעניין האחרים בשירותים וכל הפריטים הקשורים בהם, לרבות כל העותקים שנעשו מהשירותים. מבלי לגרוע מכלליות האמור לעיל, מובהר כי השימוש בשירותים יהיה לשימוש העסק שלך, ואסור לשכפל, להעתיק, למכור מחדש, להעניק רישיון משנה או להשתמש בו באופן אחר או בחלקך על ידך או גומרים צד שלישי.
אינך רשאי לשנות, לתרגם, להנדס הפוך, להרכיב הפוך או לפרק מחדש, לפרק או ליצור עבודות נגזרות מהשירותים.
אם אתה מפר או אם בשלב מסוים אינך מסכים לאף אחד מהתנאים בהסכם, הרישיון שלך להשתמש בשירותים יסתיים מייד ללא כל הודעה מוקדמת לך, וימנע מייד השימוש בשירות.
אם השירות קבע כי אינו חוקי על פי חוקי המדינה בה אתה נמצא, לא תקבל לך שום רישיון לשימוש בשירות ועליך להימנע משימוש בשירותים.

ביטול עסקה

בכל רגע נתון, משתמש יכול לבטל את מנוי התשלומים שלו בהתראה של 30 ימי עסקים.
במקרה ומשתמש נרשם לאחד החבילות או שנשלח תשלום חוזר, או שאמצעי התשלום נדחה -  המשתמש יכול לבקש החזר חלקי 3 ימים (72 שעות) לאחר התשלום.
לאחר 3 הימים האלה, המשתמש לא יוכל לקבל החזר כספי והוא יוכל להשתמש ב- SitiSell עד לביטול המינוי (30 יום מיום התשלום).
האחריות לביטול השירות תהיה בצד המשתמש ולא בצד SitiSell. 

שדרוג חבילה

ניתן להחליף חבילה בכל זמן נתון אך היא תכנס לתוקף רק בתחילת החודש הבא, לא יהיה החזר חלקי או שינוי , כל חבילה רלוונטית לחודש קלנדרי.

שדרוג אחורה 

כל תחילת חודש או בסוף חודש קודם ניתן לבצע שינויים בחבילת השירות. המשתמש יכול לשדרג לאחור את החבילות שלו, המשתמש יחוייב על החבילה ברמה החודשית כלומר במידה ומשתמש נרשם לחבילה א ורוצה לעבור לחבילה ב - יצטרך להמתין לסוף החודש על מנת לעבור לחבילה או לחזור אחורה מחבילה כזו או אחרת.
חשוב לציין מבנה החבילה ניתן לשידרוג בכל זמן נתון וגם לחזרה אחרוה בכל זמן נתון ולכן אין צורך לעבור בין חבילות במהלך החודש , במידה וצריכים יותר או פחות ניתן פשוט להוסיף בתוך החודש בתשלום נפרד, כל תשלום למשתמש יהיה פעם בחודש וירכז את כל הפעולות לתשלום בהוראה אחת.

השירותים המסופקים

השירותים מסופקים מהרגע הראשון, סיטיסייל הינה מערכת עצמאית אשר פותחה על מנת לאפשר נוחות גדולה למשתמשים בכדי שהם יוכל לנהל בקלילות רבה את החנות המקוונת שלהם.
השירותים עשויים לכלול - כלי ניהול והקמה של אתרי מסחר דיגיטליים, אחסון החנות - אתר מסחר, שיווק, פירסום , תוכן , מדיה חברתית , עיצוב אתר , יעוץ , תמיכה , הובלה , חיבור לשירותים צד שלישי כגון הפקת חשבוניות , הפקת מסמכים וכל שירות המספוק באופן ישיר או עקיף בעזרת סיטיסייל.

אחריות

אנא שימו לב כי חלקים מהשירות או מתכונות מסוימות עשויים להינתן רק למשתמשים הרשומים לחבילות כאלה של השירות ו / או תכונות וכי אנו עשויים לגבות עמלות עבור שירות ו / או תכונות כאלה. אתה מאשר ומבין שמדי פעם השירותים עשויים להיות בלתי נגישים או בלתי ניתנים לשימוש עקב תקלות בציוד, נהלי תחזוקה תקופתיים, תיקונים או שדרוגים שעלולים להתרחש לאורך זמן. אתה גם מאשר ומבין שתקלות בשירות עשויות להתרחש מסיבות שאינן בשליטתה של SitiSell או שאינן ניתנות לצפייה סבירה, כולל, וללא הגבלה, הפרעה או כישלון של קישורי טלקומוניקציה או שידור דיגיטלי, כולל עיכובים או תקלות עקב החומרה שלך, ספק שירותי האינטרנט, התקפות רשת עוינות, גודש ברשת או כשלים אחרים.
אתה מסכים כי לא נהיה אחראים כלפיך או לצד שלישי כלשהו במקרה שהשירותים אינם נגישים או תקלה, או לכל שיבוש בשירותים או השימוש שלך בהם.
אתה מאשר ומבין כי הפונקציה התקינה של השירותים תלויה בפעילותם ובזמינותם של שירותי צד ג כולל ממשקי API של ספקי חשבון הסוחר המקוונים שלך ("שירותי צד שלישי"). הנך מאשר בזאת כי במקרה של אי-הפעלה ואי-זמינות של שירותי צד שלישי ישימים כלשהם, השירותים אינם רשאים לפעול כראוי וכפי שנועדו, במיוחד ביחס לתכונות הנוגעות להשוואת מחירים ונתונים ועדכון אוטומטי בין סוחרים מקוונים .
עוד אתה מאשר כי שירותי צד ג ' עשויים להגביל את תדירות או היקף הגישה של השירותים לשירותי צד ג', ובמקרה כזה השירותים עשויים לא לפעול כראוי ועשויים להציג מידע שאינו רלוונטי. אתה מסכים כי לא נהיה אחראים כלפיך או לצד שלישי כלשהו במקרה שהשירותים או השימוש שלך בהם יבוצעו על ידי שירותי צד שלישי כלשהם, או לכל תקלה או הפרעה בשירותים כתוצאה משירותי צד ג '. לאור האמור לעיל, אתה ממליץ מאוד לאמת את נכונותם של כל מידע או נתונים שנאספים אוטומטית על ידי השירותים משירותי צד שלישי כלשהם. אנו עשויים לשנות, להשעות או להפסיק את השירות או את כל השירותים מכל סיבה שהיא, בכל עת ובכלל זה, לרבות הזמינות של כל תכונה או חלק מהשירות לפי שיקול דעתנו הבלעדי.
אנו עשויים גם להטיל מגבלות על כל השירות או כולו או להגביל את הגישה שלך לחלקים או לכל השירות, ללא הודעה או אחריות. אנו עשויים לגבות עמלות בגין השימוש בשירות או בחלק ממנו ועשוי לכלול פרסומות או תוכן מסחרי אחר בכל מוצר, תמונה ו / או דף אינטרנט, לרבות אלה שנוצרו על ידי משתמשים, אלא אם כן צוין אחרת.

הגבלת גיל

כל המשתמשים של סיטיסייל הינם עסקים ללא יוצא מן הכלל ולכן כולם מעל גיל 18  חייבים להיות חוקיים ובעלי סיווג חוקי כגון עוסק מורשה, או חברה בעמ או עוסק פטור, כל המשתמשים הינם בעלי העסקומשתמשים ומשכירים את השירות שלנו בכדי להגדיל , להגביר וליצור מכירה של מוצרים על גבי רשת האינטרנט ובעזרת השירות שלנו, כמו כן לטובת הגולשים שהינם הלקוחות של המשתמשים שלנו, לכל מוצר ניתן להגדיר האם יש צורך לוודא גיל קונה , במידה ומוגדר ככה , אנו נתשא

עמידה בתקן PCI-DSS

אנו עומדים בתקן בעזרת חברות צד שלישי , כיום אנו עובדים עם PAYPLUS אשר עומדת בתקן , אנו גם נשלב GATEWAYS נוספים במערכת למען נוחות המשתמשים שלנו , כל אחד שישלוב במערכת יהיה חייב לעמוד בתקנים הרלוונטים ואם לא יעמוד אנו לא נשלב אותו, כל שנה אנו בודקים האם ישנה עמידה בכל התקנות ובמידה ולא יהיה עמידה נעבור לספק אחר.

 

אני רוצה להקים חנות אינטרנטית
שלח
למה לעבוד איתנו?
תמיכה מלאה בקידום אורגני וממומן
מערכת חזקה הנתמכת בכל הפלטפורומות
שילוב וחיבור לכל הרשתות החברתיות