iti$ell$

שיווק בוואטסאפ המדריך המלא 2023

התחבר

שיווק בוואטסאפ המדריך המלא 2023

שיווק בוואטסאפ המדריך המלא 2023

שיווק בוואטסאפ המדריך המלא 2023

- אז מה זה אומר שיווק בעזרת הוואטסאפ - בעבר הלא רחוק , אנחנו כרגע זוכרים רק את ווצאפ אבל הוא לא היה איתנו תמיד ומה שכן היה איתנו הרבה יותר זמן זה סמס , בעבר ואף גם היום שולחים סמסים לרשימות תפוצה וזאת במידה שזה יעזור להפוך את המספר טלפון ללקוח פעיל שלכם , ישנה מוגבלות טבעית בסמס , ראשית לא כולם היום פותחים סמס זה הפך לכלי של הודעות לא רצויות ואפילו התרגלנו לכמות הספאם שם ולכן היום כמעט ולא פותחים סמסים ולא שמים לב אליהם הסמס נעשה חשוב שוב כאשר איזה אתר או חברה עושה לנו וידוי כניסה בעזרת שליחת סיסמא חד פעמית אלינו לפלאפון , חסרון נוסף של סמס זה שאם אנחנו נמצאים בחוץ לארץ הסמס שלנו לא יהיה פעיל כי הוא מבוסס על מפעיל התקשורת וברגע שאנחנו טסים לחול אנחנו גם נפרדמים לכמה ימים או יותר מהמפעיל תקשורת שלנו כגון סלקום , פרטנר וכו ואז אין לנו סמס כי הוא מבוסס על תקשורת סלולרית.

הרבה מאיתנו פשוט קונים SIM של חברה מקומית בחול וממשיכים להיות מחוברים לרשת אך אין לנו שיחות יוצאות או נכנסות ואין לנו אפשרות לשלוח או לקבל סמס.

פה וואטסאפ נכנס בול - הוא עובד על רשת האינטרנט ככה שאינו תלוי במפעיל כזה או חאר , הוא מאפשר שליחת הודעות שליחתת הקלטות קוליות , ואף שיחה בזמן אמת - 

המינוס הגדול של ווצאפ מבחינת נוחות זה שהוא מחייב אותך לשמור את פרטי האיש קשר אצלך בנייד ורק לאחר מכן תוכל להתחיל איתו שיחה או צאט וכדומה , אז לזה יש לנו כבר פתרון זריז מאוד בחינם פה במערכת - אפשרות קלילה לשלוח הודעה למי שתרצו ללא שמירה מראש כאיש קשר אם הסתדר בניכם אז תשמרו אותו כאיש קשר אחרת חבל על הבלאגן שזה יוצר ברשימת האנשי קשר. - הנה - מנגנון לשליחת הודעה בוואטסאפ ללא שמירת איש קשר

אוקי אז לשלוח למי שאתם לא מכירים לפחות עדיין הודעה לכמה ביום זה נחמד ופה למעלה יש לכם פתרון מעולה לנושא , אבל איך שולחים להרבה אנשים הנה פתרונות שיש כבר היום בוואטסאפ - 

 1. יצרת קבוצה - אתם יכולים ליצור קבוצה של נמענים ישירות ממי שכבר קיים לכם באנשי קשר - והיום לצערינו וואטסאפ מגביל את הקבוצות הללו ל250 אנשי קשר , אם צריך יותר אז בבקשה תוכלו ליצור מספר קבוצות ואז לשגר לכולם את ההודעה.
 2. בחירה של מספר אנשים - ניתן לבחור כמה עשרות אנשים במכה ושלוח לכולם את ההודעה.

זהו לצערי זה מה שוואטסאפ מאפשר לנו כיום - אבל זה לא הסוף ניתן לעשות את הדברים רק צריך להשתמש בכלים עסקיים שווצאפ נותן לנו - לדוגמא - 

יש להם API שניתן להתחבר אליו , החברה הכי מחוברת וקלה לעבודה מולם זה TWILO , יש גם מנגנון קצת מסועף של יצרת מספר וירטואלי וחשבון עסקי של וואטסאפ ואז בעזרת רשימות מספרים באקסל תוכלו לשלוח הודעה להרבה יותר נמענים , הבעיה עם הAPI של ווצאפ שיש לו היום תמכור דיי גבוה באסיה ולכן כל הודעה שתצא מהחשבון העסקי שלכם בעזרת API תעלה לכם ל24 שעות בערך כ25 אגורות , המנגנון שלהם עובד במחזוריות של 24 שעות כלומר מההודעה הראשונה ועד החרונה כל עוד היא היתה בתוך 24 שעות מרגע הראשונה אז עלות כל ההודעות הינם 25 אגורות עבר 24 שעות ישנה עלות נוספת של עוד 25 אגורות וכן הלאה.

 

שירות נוסף - כידוע לוואצסאפ יש את התוכנה וואצסאפ ווב וזה מאפשר להתחבר לווצאפ אחד עד 3-4 אנשים במקביל על מסכים שונים , ישנם תוכנות שיודעות להתחבר ישירות לווצאפ ווב ואז בעצם לייצר אוטומציה ולאפשר לכם לשלוח ברמה של מכונה כ30 הודעות בדקה לכמות בלתי מוגבלת של נמענים ואז במידה ומשהו מגיב לכם תוכלו לראות את זה ישירות בווצאפ שלכם ללא שום בעיה , אתם רואים את הכל מה שהמכונה שולחת ומה שהיא מקבלת הרי הכל רשום לכם ישירות בווצאפ ווב שלכם. 

יתרונות השיטה - 

 1. אין עלות להודעה - אין הגבלת הודעות מלבד הגבלה של כ20-30 הודעות בדקה.
 2. אין צורך לעלות את כל האנשים כאנשי קשר.
 3. ניתן לייצר מהלך התכתבות - כלומר ראו את ההודעה הבאה - 
  "שלום משה , נשמח לשמוע האם אתה מרוצה מהמיטה שקיבלתה אתמול
  כמו כן ישנו מגן ראש בחצי מחיר למיטה זה מעניין אותך ? 
  לחץ 1 במידה ואתה רוצה שיחזרו אליך
  לחץ 2 במידה ואתה לא רוצה
  "
 4. ניתן לשמור את כל ההתכתבויות אפילו את אלה שנמחקו.
 5. ניתן ליצור בוט.

חסרונות השיטה - 

 1. החיבוריות למערכת תלויה בחבוריות של המכשיר שלכם , כלומר המכשיר שעליו התלבשנו בכדי להתחבר לוואטסאפ ווב במידה והחיבור אבד גם פה החיבור פה נאבד ויש להקימו מחדש.
 2. אין הודעות עסקיות - לא מדובר בתוכן היום במידה ואתה משתמש בAPI שלהם ניתן לשלוח הודעות יותר יפות ללקוח עם כפתורים ועוד כל מיני במקום - לחץ 1 - ניתן לייצר כפתור של לחץ כאן.
 3. צריך על בסיס שבועי לבדוק את המננגון ולבדוק את תקינותו.
 4. צריך לנהל רשימה של מי לא מעוניין שנמשיך לשלוח אליו הודעות.

אנחנו מומחים בהתאמת פתרון הוואטסאפ המתאים לעסק שלכם , דברו איתנו ונעזור לכם להוציא הרבה יותר מרשימת הדיוור שלכם , בעזרת שימוש נכון בבוט של וואטסאפ ניתן להגיע ליותר לקוחות ולשמר יורת את הקיימים להציע להם מגוון שירותים דיגטלים מבלי לבזבז כוח אנושי נרחב , בשיטת הבוט ניתן לייצר בעלות חד פעמית עובד דיגטלי שיעשה את העבודה הראשונית בשבליכם ויחסוך לכם מאות שעות כוח אדם כל חודש.

לפרטים נוספים - תתקשרו - 0525209347 עידן 

 

 

 

 

 

אני רוצה להקים חנות אינטרנטית
שלח
למה לעבוד איתנו?
תמיכה מלאה בקידום אורגני וממומן
מערכת חזקה הנתמכת בכל הפלטפורומות
שילוב וחיבור לכל הרשתות החברתיות