iti$ell$

חנות אינטרנטית

התחבר

אתר מכירות, חנות וירטואלית או חנות דיגטלית כל אלו הינם שמות נרדפים לחנות אינטרנטית. בדומה לחנות הפיזית שלך היא מציגה את מלאי המוצרים שלך אך באינטרנט. אז למי זה מתאים? בגדול זה מתאים לכולם, לכל מי שרוצה למכור ולשווק בדיגיטל צריך שתהיה לו חנות אינטרנטית.

אבל חשוב להבין זה לא משהו שעושים על הדרך, חנות אינטרנטית זהו עסק נוסף שיש להפעיל ולתפעל. צריך לענות ללקוחות, לעדכן מוצרים, לבדוק מלאי באתר ולעשות קידום אורגני או קידום ממומן.

יתרונות של חנות אינטרנטית

יש לחנות אינטרנטית המון יתרונות על חנות פיזית, לפעמים בעלי עסקים אפילו שוקלים לוותר על חנות פיזית במידה ויש את האפשרות ולהתמקד רק בחנות האינטרנטית שלהם בדיגיטל. הנה כמה יתרונות ולמה זה שווה לכם: 
1. אין הגבלת כמות לקוחות - בחנות פיזית, ככל שהחנות יותר גדולה, תוכלו לתת שירות כביכול ליותר לקוחות. בדיגיטל כל לקוח מקבל שירות פרטני והוא בעצמו ניגש ומחפש אצלכם בחנות. השירות שאתם תתנו לו יהיה רק במידה ויש לאותו לקוח שאלות, הזמין ממכם מוצרים או שירותים ומחכה לקבל תשובה, שיש לו בעיות עם המוצרים או השירותים שאתם כבר מכרתם לו. אבל הכי נכון לאמר שאין הגבלת לקוחות וניתן להגיע לפי 100 יותר לקוחות מאשר בחנות פיזית
2. זמינות מול הלקוחות - חנות פיזית דורשת, כל עוד היא פתוחה, עובד זמין שיהיה במקום. לעומת זאת, חנות דיגטלית לא צריכה עובד בכלל. בכל זמן נתון רק כאשר מתבצעת פעולה ואז מדובר בהרבה פחות שעות עבודה ויותר זמן פנוי לניהול, ניתוח ופנאי.
3. כמות מוצרים או שירותים - אתם יכולים להציג כמה דברים שאתם רק רוצים, אין פה שום הגבלה. בניגוד לחנות פיזית שבה המקום יכול לסגור עליכם ולא להיות נגיש ללקוחות, בדיגיטל תמיד אפשר להוסיף עוד ועוד מוצרים.
4. עלות חנות אינטרנטית - עלות של חנות אינטרנטית היא משמעותית יותר זולה מכל חנות פיזית אשר תחזיקו. בסןפו של יום עלות חנות אינטרנטית הינה כמה מאות שקלים אחזקה בלבד לחודש, במקרה היקר, לעומת חנות פיזית שבדרך כלל מדובר באלפי שקלים ומעלה.
5. עלות שיווק - עלות השיווק בחנות אינטרנטית, יחסית לחנות פיזית, הינה זולה במיוחד. חנות פיזית, בכדי לשווק את עצמה, יכולה להשען על חנות דיגיטלית. אבל לרוב גם מפרסמים בעיתונות המקומית והארצית, שלטי חוצות וכדומה. מדובר פה על עשרות אלפי שקלים בשנה של פירסום שהוא לא מדיד וקשה לדעת מי הגיע ומאיפה, איזה פרסום ושיווק באמת עשו לכם עבודה באיזה פרסום סתם זרקנו את הכסף לפח. זה החסרון המשמעותי של הפירסום המסורתי, קשה למדוד אותו. מצד שני, כאשר מפרסמים נכס דיגטלי, רוב ערוצי הפירסום מאוד נוחים למדידה וניתן מידי יום, שבוע ואף חודש למדוד ולסקור בדיוק מאיפה הלקוחות שהגיעו, להבין כמה עולה לי להביא לקוח שיקנה אצלי בחנות ובעקבות כך להתמקד בערוץ השיווקי אשר הצליח לי יותר. יתרה מכך תקציב הפרסום הרבה יותר דינמי בניגוד לפריסום המסורתי. תקציב פרסום דיגטלי יכול להתחיל מכמה עשרות שקלים בחודש לעומת אלפי שקלים ויותר. כנסו לכתבה אודות קידום אתרים ממומן שם נרחיב ככל האפשר על כל הנושא וננסה לפתוח את עיניכם לעולם הדיגיטל בתחום הקמעוני או השירותי.

איך להקים חנות אינטרנטית?

ישנם הרבה אופציות בשוק להקמת חנות אינטרנטית. הראשונה כמובן היא לפנות למתכנת אשר יבנה לכם חנות אינטרנטית אך קחו בחשבון שזהו הליך ארוך ויקר מאד. האופציה השניה היא בניה עצמאית בקוד פתוח כמו וורדפרס. החסרון הוא בעדכוני התוכנה של כל התוספים שמכניסים לאתר ושיכולים להפיל לכם את האתר מהאוויר. האופציה השלישית היא שימוש בפלטפורמה להקמת חנות אינטרנטית ממש כמו פלטפורמת SITISELL.

SITISELL הינה פלטפורמה ייחודית אשר נבנתה במיוחד על מנת לתת לכם את היכולת להקים אתר מכירות במהירות. היתרון המשמעותי שלה הוא שמירה על רמת טכנולוגיה הכי גבוהה שיש על מנת שלכם יהיה את היתרון על המתחרים שלכם.

מקווים שהינו לעזר ונתראה בחנות הדיגיטלית שלכם.

אני רוצה להקים חנות אינטרנטית
שלח
למה לעבוד איתנו?
תמיכה מלאה בקידום אורגני וממומן
מערכת חזקה הנתמכת בכל הפלטפורומות
שילוב וחיבור לכל הרשתות החברתיות